П`ятниця, 10.07.2020, 17:54
Вітаю Вас Гість | RSS

ОНЗ Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 41
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Державні закупівлі

Реконструкція будівлі опорного навчального закладу Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ст №1

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
24.04.2015 № 80

 

ФОРМА
інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку*

 

І. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОГРАМИ І ПРОЕКТУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ЩО МОЖЕ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Назва програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект)

(Україна, Запорізька обл., смт Новомиколаївка, вул. Українська, 47)

Заявник (найменування органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим / місцевого органу виконавчої влади / органу місцевого самоврядування)

Відділ освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області.

Тематичний напрям реалізації проекту

  • енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів.

Номер і назва завдання з Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, та відповідної стратегії розвитку регіону, якому відповідає проект

Завдання зі Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 25.02.2016 № 1: стратегічна ціль 1 «Запорізький край – регіон з високим рівнем та якістю життя населення», оперативна ціль 1.1 «Підвищення адаптивності населення до потреб ринку праці», завдання 1.1.3 «Доступність до якісної освіти протягом життя як основи життєвого успіху особистості».

Завдання з Державної стратегії регіонального розвитку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 385: ціль 2 «Територіальна соціально-економічна інтеграція і просторовий розвиток», операційна ціль «Забезпечення комфортного та безпечного життєвого середовища для людини незалежно від місця її проживання», завдання «Модернізація системи освіти»

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) - до (місяць / рік))

2019 рік

Очікуваний обсяг фінансування проекту з державного фонду регіонального розвитку (далі - ДФРР), тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

4507,129

 

 

4507,129

Обсяг співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн

1 рік

2 рік

3 рік

Разом

500,792

 

 

500,792

Назва регіону, в якому реалізується проект

Запорізька область

Назва району, в якому реалізується проект

Новомиколаївський район

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Хробостова Марина Анатоліївна

Телефон, факс, e-mail заявника

(06144)91460

0664745265, novrvo@ukr.net

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Харківський Володимир Іванович

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

(06144)91718,

0993702282, shkola1_nnik@ukr.net

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської райдержадміністрації Запорізької області

______________
(дата, підпис)

М.А.Хробостова
(ініціали, прізвище)

 

М.П.

 

 

 

             

1. Анотація проекту.

 

Серед найважливіших проблем, поставлених наукою і практикою, є проблема економії паливно-енергетичних ресурсів і охорона навколишнього середовища. Скорочення споживання традиційних видів палива є загальнодержавним завданням в Україні. Проект має на меті впровадження енергозберігаючих технологій в опорному навчальному закладі Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області, а саме за рахунок утеплення стін фасаду з використанням енергозберігаючих технологій. На даний час у школі навчається 486 учнів. З кожним роком кількість учнів збільшується, про що свідчать списки дітей, які проживають на території Новомиколаївської селищної ради. Школа обслуговує дітей, які проживають на території шести населених пунктів Новомиколаївського району: смт Новомиколаївка, с. Веселий Гай, с.Острівське, с.Трудове, с. Мар'янівка, с. Терсянка. Підвіз дітей прилеглих сіл здійснюється двома шкільними автобусами. У школі два діючих комп’ютерний класи, спортивна та актова зала, методичні кабінети, бібліотека, їдальня. Завдяки благодійній допомозі батьків усі кабінети, коридори мають естетичний вигляд. У закладі створюються комфортні умови для перебування учнів . На сьогодні «ОНЗ Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області є опорною, має філію та бере участь у створенні Нового освітнього простору. За планом така школа має бути не тільки естетично привабливою, а ще й безпечною для здоровя учасників освітнього процесу. Завершення заходів зутеплення фасаду будівлі школи дасть змогу значно скоротити витрати газу, електрики, зробити перебування 486 учнів комфортним . Але фінансові можливості закладу для таких заходів обмежені.

2. Детальний опис проекту.

Проект має соціальне та економічне направлення, так як має на меті покращення умов для надання освітніх послуг та економію бюджетних коштів шляхом скорочення витрат на опалення. Пріоритетною проблемою на даний час, яку необхідно вирішити є покращення температурного режиму під час опалювального сезону та відведення дощових вод від стін будівлі школи. Так як школа опалюється газом, що є досить коштовним, виникло питання про утеплення стін фасаду. Що в перспективі дасть можливість не лише покращити умови перебування учнів та працівників у навчальному закладі, а й зменшити витрати на опалення приміщення школи, зменшити захворюваність учнів і працівників навчального закладу, що призведе до економії бюджетних коштів на виплату лікарняних. Проект передбачає реконструкцію будівлі корпусу шляхом утеплення фасаду, а саме: утеплення зовнішніх 2411,774 м² стін будівлі, утеплення цоколю будівлі, утеплення дверних та віконних відкосів, декоративне оздоблення фасаду та цоколю та облаштування 658,65 м² відмостки.

Очікувані результати проекту:

-відповідність мікроклімату внутрішніх приміщень вимогам діючим на території України теплотехнічних параметрів;

-зменшення витрат енергії на створення необхідних параметрів мікроклімату внутрішніх приміщень;

- стабілізація теплового режиму у внутрішніх приміщеннях протягом різних пір року;

 

- швидкий прогрів в період опалювального сезону і швидке охолодження в літній період року повітря внутрішніх приміщень;

 

- усунення підтоплення фундаменту.

2.1. Опис проблеми, на розв'язання якої спрямований проект.

 

Історія виникнення школи сягає ще в дореволюційні часи та має довге коріння. В 1949 році закінчено відбудову двоповерхового приміщення школи. В 1968 році добудовано основне приміщення двоповерхової школи- це вісім нових класних кімнат. Зроблено також водяне опалення зі своєю вугільною котельнею. В 1972 році добудовано школу зі східної частини основного навчального корпусу. В результаті було отримано 10 нових класних кімнат, майстерню, спортивний зал, актовий зал, їдальню з харчо—блоком та адміністративні кімнати (кабінети директора, заступника, учительську, кабінет лікаря та інші). Колектив школи разом із батьківською громадськістю підтримує навчальний заклад у робочому стані та проводить енергозбережувальні заходи за рахунок добровільного батьківського фонду. Так, з 2012 по 2018 рр з метою збереження тепла та безпеки навчального процесу в класних кімнатах школи проводилась поступова заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові. За 2015- 2016 навчальний рік за кошти місцевого бюджету було замінено 65 вікон, у 2016-2017 навчальному році ще 42 вікна у 2017-2018 році замінено останні 66 вікон. У 2017 році замінено покрівлю школи. Школа має власний газовий модуль, що забезпечує якісне опалення навчального корпусу. Школа була введена в експлуатацію у 1949 року. Проектна потужність - 786 учнів.

Проект спрямований на створення належних умов для надання якісної освіти шляхом впровадження енергозберігаючих технологій, вирішення проблеми економії паливно-енергетичних ресурсів, стабілізації теплового режиму у внутрішніх приміщеннях протягом різних пір року, усунення підтоплення фундаменту, охорони навколишнього середовища.

2.2. Мета та завдання проекту.

Мета–створення належних умов для надання якісної освіти шляхом впровадження енергозберігаючих технологій.

Завдання – забезпечення комплексного підходу та максимальної енергоефективності від впровадження енергозберігаючих технологій у процесі ремонту, реконструкції та відновлення будівель і приміщень закладів освіти, модернізації їх матеріально-технічної бази.2.3.

Основні заходи проекту.

 

1. Організаційне забезпечення реалізації проекту (створення робочої групи з числа організацій - партнерів проекту та розподіл обов’язків між ними в рамках реалізації проекту. Затвердження чіткого календарного графіку реалізації проекту, затвердження процедури внутрішнього моніторингу, координація заходів впродовж реалізації проекту).

2. Підготовчі заходи для реалізації проекту (відбір підрядника, отримання дозволу на початок робіт, підписання необхідних угод для реалізації проекту).

3. Реконструкція будівлі школи шляхом утеплення фасаду, а саме: утеплення зовнішніх стін будівлі, утеплення цоколю будівлі, декоративне оздоблення фасаду та цоколю та встановлення відмостки.

5. Здійснення авторського та технічного контролю.

6. Соціалізація результатів проекту (публікація статей про результати/хід реалізації проекту у друкованих та електронних ЗМІ).

2.4. План-графік реалізації заходів проекту.

 

Період виконання

Захід

Джерела фінансування (тис. грн.)

Передба-чено ДФРР

Передба-чено місцевим бюджетом

Передбачено з партнерських коштів

2018 Місяць 5

Створення робочої групи з числа організацій - партнерів проекту, та розподіл обов’язків між ними в рамках реалізації проекту.

0

0

0

2018 Місяць 5

Затвердження чіткого календарного графіку реалізації проекту.

0

0

0

2018 Місяць 5

Затвердження процедури внутрішнього моніторингу.

0

0

0

2018 Місяць 6

Координація заходів впродовж реалізації проекту.

0

0

0

2018 Місяць 6

Відбір підрядника та підписання договорів

0

0

0

2018 Місяць 6

Отримання дозволу на початок робіт.

0

0

0

2018 Місяць 7

Утеплення зовнішніх стін будівлі, утеплення цоко-лю будівлі, декоративне оздоблення фасаду та цо-колю.

4507,129

500,792

0

2018 Місяць 7

Координація заходів впродовж реалізації проекту.

0

0

0

2018 Місяць 7

Проведення технічного та авторського нагляду.

0

0

0

2018 Місяць 8

Введення об’єкта в експлуатацію.

0

0

0

2018 Місяць 8

Публікація статей про результати/хід реалізації проекту у друкованих та електронних ЗМІ впродовж реалізації проекту.

0

0

0

2018 Місяць 8

Координація заходів впродовж реалізації проекту.

0

0

0

           

 

2.5. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту.

- відповідність мікроклімату внутрішніх приміщень вимогам діючим на території України теплотехнічних параметрів;

- зменшення витрат енергії на створення необхідних параметрів мікроклімату внутрішніх приміщень;

 

- стабілізація теплового режиму у внутрішніх приміщеннях протягом різних пір року;

 

- швидкий прогрів в період опалювального сезону і швидке охолодження в літній період року повітря внутрішніх приміщень;

- усунення підтоплення фундаменту.

2.6. Інновації проекту.

Економія паливно-енергетичних ресурсів і охорона навколишнього середовища, скорочення споживання традиційних видів палива, впровадження енергозберігаючих технологій .

2.7. Заходи з інформування громади/громад про проект та/або участь громади/громад в його розробленні.

Висвітлення ходу реалізації проекту Реконструкція будівлі опорного навчального закладу Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів 1 Новомиколаївської районної ради Запорізької області з утепленням фасаду та встановленням відмостки” на сайтах школи та відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Запорізької області .

 

 

Кошторис на 2018 рік

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2020
uCoz