Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа №1
Ціннісне ставлення до себе
31.05.2016

    Тематика занять з англійської мови:

1-А - 1-Б - The Day of Music. Проведення караоке-гри, розучування веселої пісеньки «Summer Song»та визначити кращого виконавця пісеньки на англійській мові.

2-А - 2-Б - Communicate with nature. Похід до спортивного майданчика. (Повторення назв місяців, пір року, опис погоди), ігри з м'ячем. Розучування пісні «Rain, rain go away».

3-А - 3-Б - «Learn and Play!» (Навчаємось гратись!). Проведення змаганнь, настольних ігор  – “True or false” , гра “Cat and Mouse”. Бесіда про бережливе ставлення до навколишнього середовища.

4-А - 4-Б - День дружби (Friendship Day). Семантизайія ЛО «Зовнішність». Конкурс малюнків «Мій друг». Опис малюнків.

      Учні 1х класів ходили на екскурсію до музею. Екскурсовод у доступній формі розповіла і показала експозиції, починаючи з прадавніх часів епохи неоліту (ХVI ст. до н.е.) до нашого часу. Дітям особливо сподобалось розглядати речі козаків - ніж, монети, ядра; речі Великої Вітчизняної війни - каски рядянських і німецьких воїнів, зброю боєприпаси. Велике естетичне задоволення діти отримали побувавши в залах декоративно-прикладного мистецтва і побачили виставки виробів з квілінгу, дерева, гіпсу.

      Учні 3х класів відвідали Новомиколаївський молокозавод. Під час екскурсії діти ознайомилисяз процесом переробки молока на молочні продукти - кефір, сметану. Про це учням розповіли кваліфіковані спеціалісти молокозаводу. Учні ознайомилися з виробничими професіями цього підприємства. 

      Учні 2х та 4х класів відвідали дитячу бібліотеку. Діти почули цікаву розповідь бібліотекаря про те, наскільки багатший стає внутрішній світ людини, яка любить читати. Також була проведена вікторина "Як ти знаєш казку".