Новомиколаївська спеціалізована загальноосвітня школа №1
Міжнародний день захисту дітей в Україні
02.06.2015

     Ідея проведення Міжнародного дня дітей народилася ще в 1925 році на Всесвітній женевській конференції, темою якої було благополуччя дітей. Але офіційно цей день був заснований в місті Парижі за рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок в листопаді 1949 року. У 1950 році День захисту дітей був уперше відсвяткований і відтоді відзначається щорічно. Дата проведення свята була призначена на 1 червня. Україна до святкування Дня захисту дітей приєдналася вже в 1998 році згідно з указом президента України Леоніда Кучми.

У Міжнародного дня захисту дітей є навіть свій прапор.

                                     

     На прапорі зображений знак Землі, символізуючий наш загальний будинок, навколо якого розташовані фігурки червоного, синього, жовтого, білого і чорного кольорів, які відбивають терпимість і різноманітність. Фон прапора зеленого кольору, що означає свіжість, гармонію і зростання.

     Новомиколаївська спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів відсвяткувала це свято 2 червня біля будинку культури. 

      Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.